ارائه کننده رله هلی شان

هلی شان متخصص ساخت، تحقیق و توسعه رله میباشد که نقش مهمی در بازار آن ایفا میکند. این شرکت در شهر نینگبو، بندر بزرگ شرق در خط ساحلی دریای شرقی واقع شده است. هلی شان علاوه بر فناوری و تکنولوژی پیشرفته ای که در کشور خود و دیگر کشورها معرفی کرده، تجهیزات آزمایش و سیستم کنترل کیفیت قابل اعتمادی را ایجاد کرده  است.رله های هلی شان دارای استاندارهای معتبر جهانی بوده و گواهینامه سیستم کیفیت ISO9001: 2015 را گذرانده است. گفتنی است که تمام محصولات هلی شان پس از تولید توسط بخش کنترل کیفیت کارخانه تست شده سپس با بسته بندی مقاوم و سازگار با استاندارهای جهانی توزیع میشود. تنوع رله های تولید شده در کارخانه هلی شان بسیار بالا بوده و قابل رقابت با دیگر برندهای چینی میباشد. رله های هلی شان به خوبی در بازار داخلی و خارجی به فروش میرسد و در لوازم برقی خانگی، مخابرات، خودروسازی، کنترل اتوماسیون و ... مورد استفاده قرار میگیرد.
جالب است بدانید رله هایی که از برندهای چینی متفرقه وارد بازار ایران میشوند بدون استاندارد و کیفیت جهانی بوده و متاسفانه برخی واردکنندگان و فروشندگان برای سود دهی بیشتر از کمپانی هایی نظیر Trading در چین خریداری میکنند، این کمپانی صرفا نام تجاری قطعه را ثبت نموده و کارخانه تولیدی نمیباشد. به همین جهت در محصولات تولیدی شان خبری از مواد و آلیاژ مرغوب، استاندارهای معتبر جهانی و سیستم کنترل کیفیت نیست.
اسپرینت الکترونیک از سال 1394 اقدام به واردات رله های برند معتبر هلی شان به ایران کرد و در حال حاضر تنها ارائه کننده این برند در ایران میباشد.
برند هلی شان طی سالیانی که توسط شرکت اسپرینت الکترونیک واردات میشود در بازار ایران جایگاه خود را یافته و اکثر تولید کنندگان که محصولی با کیفیت، مرغوب و دارای استاندارد می خواهند از برند نام آشنای هلی شان استفاده میکنند.


مشاهده لیست رله های هلی شان

بیشتر بخوانید: آشنایی با برند رله هلی شان